مسائل زیست‌محیطی باجک
مبل شویی خمین
می 4, 2022
مسائل زیست‌محیطی باجک
مبل شویی در اراک و قالی شویی در اراک
ژوئن 12, 2022

قالیشویی و مبل شویی و ویژگی های فرش و مبل تفرش همدان

در این مقاله از کارخانه قالیشویی و مبل شویی محمد به بررسی قالیشویی مبل شویی ویژگی های فرش تفرش همدان می پردازیم.

تفرش که بین دو مرکز قالی بافی ومبل سازی اراک و همدان قرار دارد دارای دست بافته هایی است که از نظر مرغوبیت خیلی بهتر از قالی های صاحب نام و گران قیمت هستند. رنگ ها به صورت روشن و نیمه روشن ( رنگ پریده) صورتی رنگ و رو رفته همراه با قرمز متمایل به زرد است ( که به رنگ قرمزی کاردینالی معروف است.) این رنگها در دیگر قالی های ایرانی دیده نمی شوند. ولی در اغلب قالی های سمرقند آنها را می بینیم.

تماس با ما

 

فرش تفرش:

تفرش که بین دو مرکز قالی بافی اراک و همدان قرار دارد دارای دست بافته هایی است که از نظر مرغوبیت خیلی بهتر از قالی های صاحب نام و گران قیمت وبا ارزش هستند. رنگها به صورت روشن و نیمه روشن ( رنگ پریده) صورتی رنگ و رو رفته همراه با قرمز متمایل به زرد است ( که به رنگ قرمزی کاردینالی معروف است.) این رنگها در دیگر قالی های ایرانی دیده نمی شوند. ولی در اغلب قالی های سمرقند آن ها را می بینیم.

 

مبل تفرش:

مبل شویی در شهر تفرش بسیار دارای حساسیت می باشد ولی کار گران ما با دقت این کار را انجام می دهند برای خدمات با شماره ۰۹۱۸۹۶۳۲۱۹۳تماس بگیرید

مدیریت:آقای نظری

 

نقوش فرش تفرش:

از ویژگی های ترنج فرش های تفرش متمایل بودن آن به ترنجهای معمولی است و به طور کلی می توان این قالی های را نیمه ایلیاتی هم دانست. و این مسئله در استفاده نامناسب از رنگ بز پشم طبیعی است. و حاشیه آنها معمولا بژ روشن است. ظاهرا تا حدی هماهنگی زیبای رنگهای پریده و روشن را به هم می زند. قالی هایی که رنگ روشن نامتبوع در آنها دیده نمی شود. از ارزش بیشتری برخوردار است. نقوش تزیین قالی های شامل طرحی بسیار اصیل است که به مهره های شطرنجی شباهت دارند. و این مهره های شطرنجی معمولا در ردیفه های عمودی و یا افقی و گاهی هم روی حاشیه قالی دیده می شوند. و شبیه حلقه های رابط زنجیر به نظر می رسند. ترنج گرد و چهار لچک و ترنج تنها، طرح قالی های مختص این منطقه است. و فقط بعد از جنگ جهانی دوم بود که طرح جدید به آن اضافه شد. این طرح از پرنده های کوچکی تشکیل می شود. که روی درختهای نیمه عریان و بدون برگ یا با شاخه های مستقیم قرار داشته اند.

  1. از ویژگی های ترنج فرش های تفرش متمایل بودن آن به ترنجهای معمولی است.
  2. به طور کلی می توان طرح این قالی ها را نیمه ایلیاتی هم دانست. که به علت استفاده نامناسب از رنگ بز پشم طبیعی است. و حاشیه آنها معمولا بژ روشن است. ظاهرا تا حدی هماهنگی زیبای رنگ های پریده و روشن را به هم می زند. لازم به ذکر است قالی هایی که رنگ روشن نامتبوع در آنها دیده نمی شود. از ارزش بیشتری برخوردار است.
  3. نقوش تزیین قالی های شامل طرحی بسیار اصیل است که به مهره های شطرنجی شباهت دارند. و این مهره های شطرنجی معمولا در ردیف های عمودی و یا افقی و گاهی هم روی حاشیه قالی دیده می شوند. و شبیه حلقه های رابط زنجیر به نظر می رسند.
  4. ترنج گرد و چهار لچک و ترنج تنها، طرح قالی های مختص این منطقه است. که بعد از جنگ جهانی دوم بود که طرح جدید به آن اضافه شد.
  5. طرح دیگر که این طرح از پرنده های کوچکی تشکیل می شود. که روی درختهای نیمه عریان و بدون برگ یا با شاخه های مستقیم قرار داشته اند.

ویژگی های عمومی:

  • قالی های تفرش معمولا در اندازه ۱۹۵*۱۲۷ بافته می شود.
  • تار و پود قالی های تفرش از نخ می باشد.
  • نوع گره در گذشته ترکی بافت بوده و امروزه فارسی بافت می باشد.
  • تعداد رجشمار بین ۳۰ تا ۴۰ می باشد.

 

ویژگی های مبل شویی در تفرش

۱- بعضی از مشتریان نمی توانند مبل ها را بار بزنند و به مبل شویی ما بفرستند، اما اصلاخودتان را ناراحت نکنید مبل شویی محمد اجازه نمیدهد شما دست به سیاه سفید بزنید و کارگران خودشان به تنهایی مبل ها را بار می زنند.

۲-مبل شویی محمد کمترین هزینه را در استان مرکزی در حوزه مبل شویی دریافت می کند.

۳-مبل شویی محمد فقط در استان مرکزی فعال به خدمت نمی باشد بلکه در سراسر کشور با سابقه درخشان در مبل شویی و قالی شویی فعال به خدمت است.

 

مبل شویی محمد با پیش از۱۰ سال سابقه در خشان در مبل شویی آماده برای خدمت است.

تماس با ما

 

مبل شویی محمد

 

قالیشویی فرش تفرش:

همانطور که می دانید، فرش تفرش جز فرش های نفیس و ارزشمند است. و شستشوی این فرش ها از اهمیت بالایی برخوردار است. نکته مهم در قالیشویی فرش های تفرش حفظ رنگ و جلوه فرش قشقایی می باشد. به همین جهت شستشوی فرش تفرش باید توسط مراکز معتبر انجام شود. کارخانه قالیشویی مبل شویی محمد با بیش از ۵۷ سال سابقه درخشان در امر قالیشویی، شستشوی انواع فرش ها را با بالاترین کیفیت و دستگاه های مجهز و مواد شوینده درجه انجام می دهد. برای سفارش آنلاین شستشوی فرش کافیست به صفحه سفارش آنلاین مراجعه نمایید و فرم مربوطه را پر کنید.

با ثبت سفارش آنلاین در این سایت، برای شستشوی انواع فرش و خشکشویی و شستشوی مبل، ۲۰% تخفیف بگیرید!!! اگر در سراسر تهران و کرج و تبریز زندگی می کنید. در هر ساعت از شبانه روز کافیست به سایت کارخانه قالیشویی و مبل شویی محمد مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیک ترین شعبه برای شما سرویس اعزام شود.

 

برای سفارش خدمات مبل شویی و قالی شویی روی لینک تماس با ما بکوبید…

 تماس با ما !

 

مشتریان عزیز در نظر داشته باشید. که خدمات آنلاین قالی شویی و مبل شویی از قبیل قالیشویی و مبل شویی و خشکشویی مبلمان آنلاین با ۲۰% تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات ما در سراسر کشور صورت می گیرد.

شرکت مبل شویی محمد در سراسر کشور شعبه مبل شویی دارد.

مبل شویی و داخل شویی اتومبیل سیار محمد

مبل شویی و داخل شویی اتومبیل و قالی شویی محمد

شستشوی مبلمان ایرانی و خارجی در محل بدون آب ریزی، شستشوی صندلی داخلی خودرو، تاکسی و اتوبوس با نازلترین قیمت، شستشوی موکت و خوشخواب در محل، و انجام کلیه خدمات، خشکشویی در محل در شهر اراک، با نازلترین قیمت در منزل و محل کار شما (اراک) و در سراسر کشور  با مبل شویی محمد

قالیشویی فرش تفرش:

همانطور که می دانید، فرش تفرش جز فرش های نفیس و ارزشمند است. و شستشوی این فرش ها از اهمیت بالایی برخوردار است. نکته مهم در قالیشویی فرش های تفرش حفظ رنگ و جلوه فرش قشقایی می باشد. به همین جهت شستشوی فرش تفرش باید توسط مراکز معتبر انجام شود. کارخانه قالیشویی و مبل شویی محمد با بیش از ۱۰سال سابقه درخشان در امر قالیشویی، شستشوی انواع فرش ها را با بالاترین کیفیت و دستگاه های مجهز و مواد شوینده درجه انجام می دهد. برای سفارش آنلاین شستشوی فرش کافیست به صفحه سفارش آنلاین مراجعه نمایید و فرم مربوطه را پر کنید.و یا روی لینک زیر کلیک کنید.

 

تماس با ما

 

مبل شویی در تهران

مبل شویی در قم

مبل شویی قم

قالیشویی قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید
Secured By miniOrange