شغل مبل شویی + درآمد مبل شویی + سرمایه مبل شویی + قیمت دستگاه مبل شویی

قالی شویی قم
مبل شویی و قالیشویی در پردیسان قم
جولای 8, 2022
مبل شویی و قالیشویی در قم
قالیشویی و مبل شویی زنبیل آباد قم
اکتبر 28, 2022

در این مقاله به همه جواب سوالات خود درباره شغل مبل شویی می رسید.

تاریخچه شغل مبل شویی

اگر قدیمی باشید به یاد می آورید که در سال های گذشته در خانه ها روی مبلمان خود پارچه ای سفید می انداختند که یک وقت مبل ها  کثیف نشوند.حتی در در همین سالیان هم که تکنولوژی پیشرفت کرده و مبل شویی آمده است هستند کسانی که روی مبل های نو و جدید خود پارچه می اندازند. 

ساده است که شستن مبل ها برای انسان در خانه کاری بس دشوار است به همین دلیل تمام افراد خانواده سخت در تلاش هستند که اجازه کثیف شدن به مبل ها را ندهند. متائسفانه باید با این واقعیت تلخ مواجه شد که گرد و خاک روی مبل می شنیند. داخل این گرد و خاک های ریز غذا یا آشغال های ریز جمع شده است. اگر نگاهی دقیق به مبل بندازید می بینید که نوشیدنی ها هم خودشان را نشان می دهند.

مبل شویی الزامی

داشتنه یک مبلمان زیبا و نرم باعث زیبایی خانه می شود و به صاحب خانه حس امید می دهد. می توانید با داشتن یه دست مبل راحتی را تجربه کنید.

با اینکه مبل خوبی های فراوان دارد اما با وجود آشغال های ریز غذا و گرد و غبار در لا به لای آنها، باعث می شود ما به پاکیزگی مبل هایمان بیشتر اهمیت بدهیم. هر چند وقت یک بار لازم است که مبل های خود را تمیز کنیم.

مبل شویی در غرب تهران

برای شستن مبل های خود حتما باید حواس خود را جمع کنید که مبل های خود را برای شست و شو به چه کسی می دهید. مبل شویی محمد با ۱۰ سال سابقه کار با بالاترین کیفت مبل شویی و قالیشویی آماده خدمت به شما تهرانی ها و مردمان قم و همچنین استان مرکزی هست.

تماس با ما

بهترین راه برای تمیز شدن مبل

امروزه تمام افراد خانواده شاغل هستند و وقتی برای شستن مبل ها ندارند. به همین دلیل شرکت های نظافتی مبل شویی آمده است که میتوانیم مبل های خود را به افراد کار بلد بدهیم تا از کثیف بودن مبل ها ترسی نداشته باشیم.

ویژگی های شغل مبل شویی

مبل شویی شغلی است که نیازی به سابقه بالا ندارد. کسانی که علاقمند به این کار هستند می توانند با سرمایه ای کم تنها یا با گرفتن شریک و تشکیل یک گروه، می توانند کار خود را شروع کنند و رفته رفته پیشرفت کنند و کار خود را گسترش و بزرگ تر کنند.

شغل مبل شویی از حرفه هایی است که تازه وارد است و کمتر کسی آن را می شناسد. پس جای رشد بسیار برای کسانی که میخواهند وارد این حرفه شوند وجود دارد.

چگونه کار مبل شویی را شروع کنیم؟

اگر میخواهید وارد این شغل پر درامد شوید و کار آفرینی کنید. در آپتدا باید یک دستگاه اسپری وک تهیه کنید و خوئتان به تنهایی شروع به کار کنید و پس از بدست آوردن کمی تجربه می توانید شرکت قالی شویی و مبل شویی خود را راه اندازی کنید.

همه چیز درباره دستگاه مبل شویی اسپری وک

اسپری وک دستگاهی قابل حمل است که می توان سطح چرمی، پارچه ای، قالی ها و جاهای دیگر مبل را شست. بنابراین به کمک این وسیله شما می توانید بسیار راحت مبل های خود را بشورید.

خوبی های مبل شویی

۱_ اولین مزیت این است که می توان این شغل را با کمترین سرمایه راه اندازی کرد.

۲_ دومین خوبی این شغل این است که کار کردن با دستگاه مبل شویی راحت است و تجربه چندان زیادی هم ندارد.

۳_ از آنجایی که این شغل در طول سال قابل انجام است و مبلمان منازل، شرکت ها، هتل ها چند بار در سال باید تمیز شوند درآمد بسیار بالایی دارد.

۴_ وسایل و دستگاهای آنچنانی گران نمی خواهد و می توانید با سرمایه گذاری کم این وسایل و دستگاه ها را تهیه کنید.

۵_ از شغل هایی است که استهلاک و فرسایش بسیار کمی دارد.

قیمت مبل شویی قم

بهترین افراد برای مبل شویی چه کسانی هستند

 

کسانی که ار روحیه لطیفی برخور دارند

تنها کسانی می توانند به این کسب و کار وارد شوند که اهل نظافت و تمیزی باشند یا همان از روحیه لطیفی برخوردار باشند.

اینگونه افراد بعد از تمیز کردن لک و آشغال های مبل لبخند می زنند، برای همین احساس خوبی بهشون دست می دهد که به دلیل تمیزی محیط است.

افرادی که جزئی نگر هستند

مبل شویی شغلی است داخلش جزئیات بسیار مهم است یعنی کسی می تواند در این شغل موفق تر باشد که جزئیات گوشه گوشه صندلی، مبل و یا کاناپه از چشمان او دور نماند. این فرد به راحتی می تواند در این پیشه محبوب شود و هم خود و هم مشتریان خود خوشحال کند.

بازار کار مبل شویی در ایران

می توان گفت که هر جایی که مبل وجود دارد باید به تمیزی آن هم فکر کرد.حال می خواهید این مبلمان از چه جنسی(نوعی) باشد،می تواند مبلمان راحتی منازل باشد یا می تواند مبلمان شرکت ها یا دفتر ها باشد،مبلمان هتل ها یا سینما ها.

همان طور که می بینید این شغل یاحرفه به شدت گسترده و بزرگ است و می تواند مبلمان سالن های همایش هم دربرگیرد.

تصور کنید یک مراسم عروسی یا همایش به اتفاق افتاده است. فردای آن روز باید مبلمان استفاده شده تمیز شوند.

یک قالیشویی قم یا مبل شویی با تجربه و کار آمدو مطمئن می تواند تمام قالی ها و مبل های کثیف را تمیز کند و به حالت اول برگرداند و یاری رسان باشد.

مبل شویی محمد بهترین گزینه برای کمک به شما می باشد.

مبل شویی در تهران :مبل شویی محمد خدمات دهنده خدمات شستشوی مبل در منزل باکیفیت عالی و با کمترین قیمت در سراسر تهران توسط پرسنل مجرب، با ما مبل هایی تمیز و بدون هر گونه لک و کثیفی، بدون هیج آسیبی و خساراتی به مبل داشته باشید.از جمله خدمات ما وارد زیر است.

قیمت مبل شویی قم

قیمت مبل شویی تهران

مبل شویی 

 هر مبل (نفری) ۳۵٫۰۰۰ تومن

قیمت شستشوی  موکت

هر متر ۱۴٫۰۰۰ تومن

صندلی غذا خوری

هر صندلی ۲۰٫۰۰۰ تومن

ماشین (خودرو)

هر ماشین ۲۵۰٫۰۰۰

شستشوی تشک یک نفره

 ۱۲۰٫۰۰۰

شستشوی تشک دو نفره

۲۵۰٫۰۰۰

شستشوی مبل با دستگاه

شاید امکانش باشد که با شوینده های خانگی لکه های سطحی را پاک کنیم و بتوانیم مبلمان را به طور مرتب نظافت کنیم. ولی شستشوی مبلمان واقعا کار ساده ای نیست. برای تمیز شدن کامل و عمقی لازم است که مبلمان با دستگاه شسته شوند. در این صورت می توانیم تمام لکه ها باکتر ها و هر نوع لکه دیگری را پاک کنید برای سفارش سرویس مبل شویی در منزل با ما تماس بگیرید.

مبل شویی قم

قالیشویی قم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید
Secured By miniOrange